A  A  A
Lapas karte


Vai esi mājās uzstādījis dūmu detektorus?
 Skatīt atbildes
Uzņēmējiem » Atbalsta programmas » Valsts #196


Kustība “Valsts#196” digitālās identitātes attīstīšanai iedzīvotājiem, uzņēmējiem un pašvaldībām

Šogad desmit ietekmīgi partneri, tostarp Ekonomikas ministrija, Cēsu novada pašvaldība, vadošās Latvijas augstskolas, IT uzņēmumi un radošo industriju pārstāvji paziņoja par jaunas kustības – “Valsts#196” – dibināšanu. Kustības nosaukums simbolizē pasauli bez robežām savu zināšanu attīstīšanai un iespēju realizēšanai.

Kustības mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju digitālās identitātes nostiprināšanu un attīstīšanu datu tehnoloģiju laikmetā - apmācībās, prasmēs un konsultācijās. Kustības ietvaros iedzīvotājiem, uzņēmējiem un pašvaldībām tiks nodrošināti kursi, meistarklases, semināri un citi pasākumi par datiem un informācijas tehnoloģijām, apzinoties konkurētspējas nozīmi pasaules mērogā, ņēmot vērā ieinteresētā tehnisko sagatavotības līmeni un vēlmju virzienu.

Cēsis ir apņēmušās kļūt par pirmo “Valsts#196” pilsētu, kur tiks izmēģinātas piedāvātās tehnoloģiju idejas,  rīki un pilotprojekti. Starp pirmajām aktivitātēm paredzēti pētījumi, mūžizglītības programmas, datu tehnoloģiju apmācības, mentoringa un pieredzes apmaiņas programmas pieaugušajiem. Pētnieki, valsts un pašvaldību pārstāvji, kā arī uzņēmēji gada laikā izstrādās rīku, prasmju un iespēju kopumu jeb “digitālo mugursomu”, kas būs pieejama ikvienam interesentam, lai to izmantotu darba efektivitātes celšanai.

Kustība “Valsts#196” ir iniciatīva par cilvēkiem un identitāti. Par digitālo identitāti, kas ļauj ikvienam no mums sasniegt vairāk un iegūt lielāku vērtību no pasaules digitālajām tendencēm! Pievienoties ir aicināts ikviens, lai veicinātu savas dzīves, savas uzņēmējdarbības vai sava novada izaugsmi!

Kustības “Valsts #196” iniciators ir tehnoloģiju un datu uzņēmums SQUALIO, tai jau šobrīd pievienojušies – Ekonomikas ministrija, Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, tehnoloģiju uzņēmumi Draugiem Group, Microsoft Latvia, Cēsu novada dome, Latvijas IT klasteris, LIKTA, Cēsu koprades māja Skola6 un citi.
Kustības “Valsts#196” adrese: Pils ielā 4, 2. stāvs, Cēsīs

Darba laiks: Darba dienās no 08.30 – 17.30

Atbildīgā persona: Guna Kaņepe

Telefons saziņai: 27806312

E-pasts: info@valsts196.lv

Seko mūsu aktivitātēm:
• “Valsts#196” mājaslapā - https://www.valsts196.lv/
• Facebook: https://www.facebook.com/valsts196/

Printēt