A  A  A
Lapas karte


Vai esi mājās uzstādījis dūmu detektorus?
 Skatīt atbildes
Uzņēmējiem » Aktivitātes uzņēmējdarbībā » Uzņēmēju balva » Cēsu novada uzņēmējs 2011

» Cēsu novada uzņēmējs 2016
» Cēsu novada uzņēmējs 2015
» Cēsu novada uzņēmējs 2014
» Cēsu novada uzņēmējs 2012
» Cēsu novada uzņēmējs 2011
Cēsu novada pašvaldība no 2010.gada  ik gadu izsaka atzinību un pasniedz balvu uzņēmumiem pateicībā par pašaizliedzīgo darbu un Cēsu novada popularizēšanu.

CĒSU UZŅĒMĒJS 2011 NOMINĀCIJAS:
Cēsu pārsteigums 2011 – Kafe Riga
Cēsu eksportētājs 2011 – SIA Vinnis
Cēsu labdaris 2011 – SIA Wolf systems
Cēsu vēstnesis 2011 - Vinetas un Allas kārumlāde
Cēsu inovācija 2011 -SIA Altehs
Cēsu jaunietis – uzņēmējs 2011 – SIA Einšteins, vadītājs Edgars Bērziņš
Cēsu izaugsme 2011 – SIA Wendi toys
Cēsu dāsnākais darba devējs 2011 – SIA Virāža


Sīkāk:
Ģimene, kas pārsteidza Cēsis, izvēlējās mūsu pilsētu par savu dzīves vietu, ieraudzīja Cēsu vecpilsētu kā vietu iespējām un izveidoja vienu no cēsinieku un Cēsu viesu iecienītākajām kafejnīcām, piedāvājot omulīgu atmosfēru, garšīgas maizītes un tikšanās vietu pašā vecpilsētas sirdī.
Cēsu pārsteigums 2011 – Kafe Riga
Īpašnieces: Ieva Skuja un Kristīne Skuja - Kaminska

Pārtikas pārstrāde ir viena no spēcīgākajām ražošanas nozarēm Cēsīs. Vēl jo lielāks gandarījums Cēsniekiem, ja mūsu pašu uzņēmumiem izdodas paplašināt apvāršņus un izlauzties starptautiskā vidē – eksportēt Cēsīs sagatavotu medu un medus delikateses (eksportvalstis – Krievija, cits ?)
Cēsu eksportētājs 2011 – SIA Vinnis
Īpašnieki: Uldis Rudmiezis un Aigars Rezgalis

Strādāt un attīstīt uzņēmumu Latvijā nav vienkārši, tādēļ pašvaldība ļoti novērtē uzņēmumu privātu iniciatīvu atbalstīt dažādas izglītības, kultūras un sociālās aktivitātes. Uzņēmums Wolf system strādājot būvniecības nozarē pēdējos gados spējis ne tikai izdzīvot, bet arī attīstās un paplašina savu darbību. Par nozīmīgu ieguldījumu Mākslas skolas, Jauniešu domes, Ģimnāzijas un Sporta skolas aktivitāšu īstenošanā, lielu paldies sakām SIA Wolf systems.
Cēsu labdaris 2011 – SIA Wolf systems
Īpašnieks: Juris Kozlovskis

Cēsu vecpilsētā darbojas maza, omulīga kafejnīca ar smaržīgu darbnīcu, kurā ar lielu meistarību un īpašu uzmanību top dažādi kārumi – marcipāni, kūkas, cepumi, par kuriem runā ne tikai Cēsīs, bet arī Valmierā un Rīgā un Kārumlādē darinātās Cēsu cepumu kārbas aizceļo arī uz tālākām zemēm nesot līdzi vēsti par Cēsu dārgumiem.
Cēsu vēstnesis 2011  - Vinetas un Allas kārumlāde
Īpašnieces: Vineta Žamoidika un Allu Oldermane

Arvien attīstoties tehnoloģijām globāli, nozīmīgi ir arī vietējiem uzņēmumiem meklēt jaunus risinājumus, ieviest jaunas tehnoloģijas un radīt jaunus produktus. Uzņēmums Altehs no malas skatoties nemanāmi, bet pārdomāti un nepārtraukti attīstās. Par jaunas tehnoloģijas – stikla rūdīšana - ieviešanu uzņēmumā un dažādu attīstības projektu īstenošanu nominācijā
Cēsu inovācija 2011 - SIA Altehs
Īpašnieks: Andris Liepiņš

Jaunietis ārpus Rīgas – tā ir vērtība, jaunietis uzņēmējs – tā ir dubulta vērtība. Uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā krīzes laikā ir spējis ne tikai izdzīvot, bet arī attīstīties un piedāvāt savus pakalpojumus gan Cēsīs, gan Smiltenē, gan Siguldā. Un citiem jauniešiem patīk pirmās auto iemaņas apgūt tieši šī uzņēmuma organizētajās apmācībās.
Cēsu jaunietis – uzņēmējs 2011 – SIA Einšteins
Uzņēmuma vadītājs: Edgars Bērziņš

Uzņēmums Wendi toys Cēsīs ražo unikālus bērnu rotaļu laukumus. Uzņēmums, kas dibināts 2009.gadā, divu gadu laikā spējis uzsākt ražošanu, izstrādāt jaunus produktus, iespraukties starptautiskajā tirgū un piesaistīt Eiropas Savienības finansējumu un tas vēl nav viss – ir jauni attīstības plāni, kas dos ieguldījumu Cēsu un Latvijas ekonomikai.
Cēsu izaugsme 2011 – SIA Wendi toys
Īpašnieki: Ģirts Jurševskis un Ivars Upmalis

Nozīmīgu ieguldījumu Cēsu un Latvijas ekonomikā sniedz ikviens uzņēmums, tomēr uzņēmumi, kas novērtē savus darbiniekus un nodrošina tiem sociālās garantijas, ir īpaši uzslavējami. Ceļu būves firma Virāža savā nozarē ir ilgspēlētājs un ierindojas dāsnāko Cēsu darba devēju galvgalī.
Cēsu dāsnākais darba devējs 2011 – SIA Virāža
Īpašnieks: Edvīns Vasers


 

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt