A  A  A
Lapas karte


Vai esi mājās uzstādījis dūmu detektorus?
 Skatīt atbildes
Uzņēmējiem » Aktivitātes uzņēmējdarbībā » Uzņēmēju balva » Cēsu novada uzņēmējs 2015

» Cēsu novada uzņēmējs 2016
» Cēsu novada uzņēmējs 2015
» Cēsu novada uzņēmējs 2014
» Cēsu novada uzņēmējs 2012
» Cēsu novada uzņēmējs 2011
Nominācija "Labdaris"-  MeLatLux

Bieži vien labdari izvēlas palikt ēnā. Viņi izvēlas neafišēt to, kas ir paveikts, jo galvenais jau ir gandarījums par labo darbu nevis uzslavas pēc tam. Šis uzņēmums ir ilgstoši sadarbojies ar visdažādākajām Cēsu organizācijām, neko neprasot pretī un pacietīgi ļaujot tām nonākt, kur tās vēlas. Gan šo organizāciju gan visa novada vārdā vēlamies izteikt lielu pateicību MeLatLux.

Nominācija "Izaugsme"- Altex
Šis uzņēmums Latvijā nav jauns, un ļoti lepojas ar saviem zinošajiem darbiniekiem un īpašo specializāciju. Tas ir atvēris meitas uzņēmumus gan Lietuvā, gan Igaunijā. Viņi augsti vērtē savu klientus, un klienti augsti vērtē arī viņus, par ko arī liecina skaitļi, tādēļ balvu par gada izaugsmi 2015.gadā saņem zobārstniecības un medicīnas aprīkojuma tirdzniecības un servisa uzņēmums Altex!

Nominācija "Eksportētājs"- Nailit
Par pamatu nominācijas izvēlei tiek ņemti VID dati, un kā lielākais eksportētājs Cēsu novadā 2015.gadā tiek apbalvots Nailit!

Nominācija "Dāsnākais darba devējs"- Stingers Vidzeme
Biznesā svarīga ir ne tikai veiksme, bet arī atskatīšanās uz to, kas šo veiksmi padara par iespējamu. Tādēļ īpaši būtiski ir pateikties saviem darbiniekiem par viņu ieguldījumu, lai ik dienas uzņēmums darbotos un sasniegtu nospraustos mērķus un rezultātus. Tāpēc vēlamies īpaši godināt dāsnāko darba devēju Cēsu novadā 2015.gadā, kas pēc VID datiem ir Stingers Vidzeme!

Nominācija "Vēstnesis" - Venden
Jau gandrīz 20 gadus šis uzņēmums ir nesaraujami saistīts ar Cēsīm. Tā saknes, darbība un pat nosaukums ir balstīts Cēsīs, un šī uzņēmuma aktīvā darbība arī ārpus savas ražotnes teritorijām, atbalstot visdažādākās iniciatīvas, pasākumus un sportistus, ļauj Cēsu vēsturiskajam vārdam izskanēt visā Latvijā, jo, pat viesojoties citās pilsētās un esot smalkās pieņemšanās galdā tiek celta šī uzņēmuma produkcija. Balvu kā Cēsu vēstnesis saņem Venden!

Nominācija "Inovācija" - Ekolight
Latvijas platuma grādi ļauj tai izbaudīt visgaišākās vasaras un vistumšākās ziemas. Laikam tāpēc arī tik ļoti novērtējam gaismu, pēc tās tiecamies un cenšamies to nest arī citiem. Prieks, ka Cēsu novadā attīstās uzņēmumi, kas ne tikai spēj atrast interesantu un līdz šim pie mums nepārstāvētu nozari, bet arī apaudzē to ar interesantiem risinājumiem. Tādēļ balvu kā gada inovācija pelnīti saņem lampu ražotājs Ekolight!

Nominācija "Jaunietis uzņēmējs"- Ingus Kampenuss
Atrast savu ceļu nevienam nav viegli, tādēļ īpašs prieks, ka to izdodas izdarīt jau agrā vecumā. Turklāt izdarīt to tik veiksmīgi, ka izdodas ne vien izveidot savu uzņēmumu, bet pat attīstīt to kā zīmolu. Zīmolu, kas garantē augstu kvalitāti, labu dizainu un pirmklasīgas izejvielas. Kas zīmīgi, viņa uzņēmums nes viņa paša vārdu, kam novēlam augt un kļūt arī starptautiski atpazīstamam. Balvu kā gada jaunietis uzņēmējdarbībā saņem mēbeļu un interjera priekšmetu ražotājs Ingus Kampenuss!

Nominācija "Pārsteigums" - Vīna bārs
Pārsteigumu droši vien piedzīvo ikkatrs, kurš sper kāju šajā uzņēmumā. Ne vien Cēsis kā mazpilsēta ir ieguvusi augstvērtīgu vietu, kur doties un izbaudīt atpūtu ar pārsteidzošu vīna un ēdienu klāstu, bet par neatņemamu tās sastāvdaļu kļuvusi tās elpu aizraujošā panorāma, kas ļauj palūkoties uz Cēsīm no iepriekš neredzēta skatupunkta. Balvu kā Cēsu pārsteigums saņem Cēsu Vīna bārs!

Nominācija "Radošums uzņēmējdarbībā" - Ruckas muiža
Cēsīs ir kļuvis par vēl vienu sakoptu vietu vairāk. Tā ir augusi, attīstījusies un no pamesta un pat bīstama Cēsu punktu kļuvusi par punktu, kurā viss notiek. Kurā kūsā radošā enerģija un kas spēj piesaistīt pasaules līmeņa radošos profesionāļus. Lai Cēsis būtu radošas, tam vajadzīga vieta. Lai vieta kļūtu radoša, tam vajadzīgi cilvēki. Cēsu novads ir priecīgs un pateicīgs, ka esam atraduši ideālu kombināciju vietai un cilvēkiem. Mēs esam lepni balvu par radošumu uzņēmējdarbībā šovakar pasniegt Kasparam un Ievai Gobām un Ruckas muižai!

Printēt