A  A  A
Lapas karte


Vai esi mājās uzstādījis dūmu detektorus?
 Skatīt atbildes
Uzņēmējiem » Aktivitātes uzņēmējdarbībā » Uzņēmēju balva » Cēsu novada uzņēmējs 2014

» Cēsu novada uzņēmējs 2016
» Cēsu novada uzņēmējs 2015
» Cēsu novada uzņēmējs 2014
» Cēsu novada uzņēmējs 2012
» Cēsu novada uzņēmējs 2011


  
Cēsu novads apbalvo 2014.gada uzņēmumus

Piektdienas, 28.novembra, vakarā "Fonoklubā" Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs un Attīstības nodaļas vadītāja Laine Madelāne apsveica uzvarētājus visdažādākajās nominācijās, apbalvojot Cēsu uzņēmējus, kuri izcēlušies ar saviem rādītājiem vai paveiktajiem īpašajiem darbiem.

Cēsu novada uzņēmēji tika apbalvoti nominācijās "Labdaris", "Izaugsme", "Eksportētājs", "Dāsnākais darba devējs", "Vēstnesis", "Inovācija", "Jaunietis", "Pārsteigums" un "Radošums".

Pirmā nominācija - "Labdaris" - Renārs Sproģis.

Šis cilvēks ar pašaizliedzīgu pārliecinātību ir panācis, ka reizi gadā Cēsis ir Latvijas gaišākā vieta. Viņš Cēsīs iededz savu liesmu Latvijai – katru reizi arvien spožāku un tālāk spīdošu. Un šo liesmu tūkstošiem cilvēku ik gadu nes tālāk, lai nākamgad satiktos atkal. Satiktos Cēsīs. Tikai ar paša iniciatīvu viņš rūpējas, lai patriotisms un vēstures atmiņa tiktu atdzīvināti katrā cēsniekā. Paldies uzņēmējam Renāram Sproģim par 11.novembra pasākumiem pilsētā!

Nominācija "Izaugsme" - SIA "Combi logistics".

Šis uzņēmums pēdējo gadu laikā ir saniedzis straujāko apgrozījuma pieagumu starp Cēsīs reģistrētajiem uzņēmumiem. Galvenā darbības joma ir lielgabarīta un nestandarta kravu pārvadājums. Uzņēmuma filozofija ir augsta apkalpošanas kvalitāte un vienmēr savlaicīga kravas piegāde, kā paši par sevi saka: "Just in time". Ilggadējie starptautiskie kravu pārvadājumi Rietumeiropā, Skandināvijā, Baltijā un Baltkrievijā garantē profesionalitāti, bet tas, ka uzņēmums ir Vācijas loģistikas granda meitas uzņēmums, nodrošinās īstenu vācu kvalitāti.

Nominācija "Eksports" - SIA "Gaižēni".

Ja runājam par uzņēmumiem-smagsvariem, šis noteikti tāds ir. Tas regulāri tiek ierindots starp Cēsu novada uzņēmumiem kā līderis dažādos griezumos: gan kā viens no lielākajiem eksportētājiem, gan pēc apgrozījuma, gan kā dāsnākais darba devējs, gan pēc uzņēmuma izaugsmes rādītājiem. Kā gada labāko eksportētāju suminām SIA "Gaižēni".

Nominācija "Dāsnākais darba devējs" - SIA "Wolf System".

Šī nominācija ir īpaši svarīga darbiniekiem, kuri strādā uzņēmumā, bet, protams, arī mūsu novadam, jo tas, ka Austrijas industriālā uzņēmuma milža meitas uzņēmums atrodas tieši Cēsīs, mums ir liels gods! Nominācija "Dāsnākais darba devējs" tiek pasniegta tam uzņēmumam, kurš īpaši rūpējas par savu nodarbināto labklājību. SIA "Wolf System" 2014.gadā ir ne tikai uzcēlis jaunu biroja ēku, bet arī nodarbinājis 82 augsti kvalificētus speciālistus, kuri tika dāsni atalgoti un pēc VID datiem uzņēmums nomaksājis augstāko IIN uz vienu darbinieku. Lai izdodas sasniegt jaunus augstumus un ik gadu palielināt būvprojektu apjomus!

       
       
 


Nominācija "Vēstnesis" - tautas kustība "Vispasaules cēsnieku dienas".

Šogad Cēsis izskanēja ar vairākiem jaunumiem, taču tikai viens notikums spēja pulcēt apmeklētājus un prominences no visas pasaules! Šeit, protams, runa ir par "Vispasaules cēsnieku dienām"! Nedēļas garumā notika vairāk nekā 100 pasākumi, kas veltīti cēsniekiem un Cēsu diasporai ārzemēs. Tika apspriesti jautājumi par to, kā uzrunāt cēsniekus ārzemēs, kā arī piesaistīti vadošie Latvijas speciālisti, lai risinātu mums visiem tik nozīmīgu jautājumu – kā veicināt emigrācijā devušos novadniekus atgriezties mājās. Paldies "Vispasaules cēsnieku dienu" komandai par nesavtīgu darbu Cēsu novada vārda popularizēšanā un cēlas misijas pildīšanu.

Nominācija "Ivonācija" - SIA "Skudras Metropole" / "Kafejnīca Kas Transformējas".

Par šo rakstīja, runāja un vēlējās pamēģināt visi! Mēs piedzīvojām daudzus pārsteigumus – zelta zivtiņas caurspīdīgā ēdamgaldā, pianistu pie gaisā levitējošām klavierēm, ļoti interesantus un neparastus ēdienus, Latvijā slavenus aktierus viesmīļu statusā, kā arī ik pāris nedēļas mainošos noformējuma un ēdiena stilus – sirreālismu, minimālismu un impresionismu. "Kafejnīca, kas transformējas" pārsteidza visus un spēja atvilināt apmeklētājus sev un pilsētai no visas Latvijas, tāpēc ļoti pelnīti iegūst Cēsu inovācijas balvu.

Nominācija "Jaunietis" - SIA "Lauretta candles".

Laura un Ivars Cekuli zīmolu "Laureta Candles" radīja pirms trīs gadiem. Šai laikā "Laureta Candles" ir kļuvis par piemēru tam, ka jauni cilvēki sekmīgi var radīt jaunu zīmolu Latvijā. Tam ir nepieciešama ideja, vīzija, filozofija un, protams, uzņēmība. Tieši filozofija ir viena no uzņēmuma panākuma atslēgām: dabīgu, cilvēkam un videi draudzīgu materiālu izmantošana. Un tas jau ir zināms - cēsnieku radītās rapšu vaska sveces šajos Ziemassvētkos nesīs gaismu gan pilīs, gan būdiņās.

Nominācija "Pārsteigums" - SIA "More Baltic Food" / "Moore Chips".

Tas, cik ātri pazuda šis izstrādājums no veikala plauktiem uzņēmuma darbības pašā sākumā, ir apbrīnojami! Garšīgi un pilnīgi dabīgi – bez jebkādām krāsvielām, uzlabotājiem un no augstvērtīgām izejvielām – tas padara čipsus "Moore" par Cēsu lielāko pārsteigumu 2014.gadā. Produkcijai ir īss realizācijas termiņš un čipsi tiek ražoti atkarībā no pieprasījuma, tāpēc varam teikt, ka "Moore" čipsi ir vienmēr svaigi – par tādiem arī novēlam palikt!

Nominācija "Radošums" - SIA "Zuppa" / "Kafe Mala".

Mākslas telpa "Mala" Cēsu vecpilsētā ienesusi māksliniecisku un mūsdienīgu elpu, atverot vecajā Lāča krogā Latvijas dizaina preču veikaliņu un kafejnīciņu. Bet tas, kas "Malu" atšķir no citiem, ir brīnišķīga atsaucība un pretimnākšana cēsnieku ikdienas lielajos un mazajos svētkos, atbalsts iedzīvotāju pašu iniciatīvām dažādās jomās. "Malas" pagalms ir kļuvis par Cēsu novada Jauniešu dome forumu, svētku un tikšanās norises vietu. "Malas" telpās cēsnieki apvienojās tiešās pirkšanas iniciatīvā un tiekas mākslas kursos. No kafejnīcas-veikaliņa "Mala" ir kļuvusi par radošu un aktīvu cēsnieku tikšanās punktu Paldies par to!

Publicēšanas datums: 2014. gada 28. novembris   

Printēt