A  A  A
Lapas karte


Vai esi mājās uzstādījis dūmu detektorus?
 Skatīt atbildes
Uzņēmējiem » Aktivitātes uzņēmējdarbībā » Uzņēmēju balva » Cēsu novada uzņēmējs 2012

» Cēsu novada uzņēmējs 2016
» Cēsu novada uzņēmējs 2015
» Cēsu novada uzņēmējs 2014
» Cēsu novada uzņēmējs 2012
» Cēsu novada uzņēmējs 2011


2012.gada nogalē, Cēsu novada pašvaldība, jau trešo gadu, sveica konkursa "Cēsu novada uzņēmējs 2012" balvu ieguvējus. Uzņēmēji tika sveikti 8 nominācijās, kuru viens no svarīgākiem nosacījumiem, lai uzņēm'js pretendētu uz balvu, uzņēmumam jābūt reģistrētam Cēsu novadā.

Cēsu pārsteigums 2012 – biedrība "Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centrs" jeb Z(in)oo
Bērnu un jauniešu zinātnes centra Z(in)oo vārds ir izskanējis jau visā Latvijā, neskatoties uz to, ka centrs atvērās tikai 2011.gada beigās. Šobrīd tas pulcē jauniešus un interesentus no visas Latvijas, turpina attīstīties, veidojot jaunas ekspozīcijas, organizējot tematiskas darbnīcas un nometnes, kā arī atverot jaunas Z(in)oo filiāles.  Centra mērķis ir atraisīt zinātkāri un tas ir izdevies jau pirmajā darbības gadā! Z(in)oo bija pirmie, kas palaida kosmosā zondi Zinoo-1, ar to izpelnoties lielu sabiedrības interesi!

Cēsu eksportētājs 2012 – SIA Inerce
SIA INERCE dibināta 1993 gadā. Ar bērza zāģbaļķu pārstrādi sāka nodarboties 1999. Gadā, specializējoties bērza koka apstrādē un savu produkciju ražojot tikai no bērza. SIA Inerce ir bijusi Db rīkotā projekta - straujāk augošie uzņēmumi Gazele 2003 Vidzemes reģiona līderis, proti, laikā no 2000. līdz 2002. gadam uzņēmums ir sasniedzis 630 % apgrozījuma kāpumu. Un šogad, 2012.gadā, SIA Inerce, pēc VID datiem ir lielākais eksportējošais uzņēmums Cēsu novadā, eksportējot savu produkciju uz tādām valstīm kā ASV, Austrija, Dānija, Igaunija, Itālija, Kanāda, Latvija, Lietuva, Polija, Slovēnija, Somija, Ungārija, Vācija, Zviedrija u.c.

Cēsu labdaris 2012 – SEB banka
— ilggadējs Cēsu Mākslas festivāla ģenerālsponsors, sporta komandu, izglītības iestāžu un Cēsu pilsētas attīstības projektu atbalstītājs. SEB banka ir ilgstošs pašvaldības partneris gan finansējuma lietās, gan attīstības projektos un labdarībā. Neviena cita banka nespētu nodrošināt tādu sadarbību, kāda ir starp Cēsu novada pašvaldību un SEB banku. Paldies!

Cēsu vēstnesis 2012 – z/s Kliģeni
Z/s ”Kliģeni” ir dibināti 1992.gadā. Uzņēmums nodarbojas ar dārzeņu audzēšanu, pavasara, vasaras podu puķu audzēšanu un griezto ziedu audzēšanu, kā arī ziedu mazumtirdzniecību uzņēmuma ziedu veikalos. No mirušas dārzniecības tas ir pārtapis par modernu kompleksu. 2007.gadā z/s Kliģēeni saņēmusi ”Kvalitātes karogu”, kas ir īpaša atzinība uzņēmumam par nozīmīgu ieguldījumu kvalitatīvu pārtikas un lauksaimniecības produktu ražošanā un popularizēšanā, saņemot arī tiesības izmantot preču zīmi ”Kvalitatīvs produkts Latvija”, ko tautā dēvē par ”karotīti”. Vairākus gadus uzņēmums strādājis, lai zemnieku saimniecība "Kliģeni" būtu atpazīstama patērētāju vidū un šogad Cēsu novada pašvaldības balvu nominācijā ‘’Cēsu vēstnesis’’ uzņēmums saņem par Cēsu vārda popularizēšanu uz savas produkcijas iepakojumiem ar saukli „Dabīgs produkts no Cēsīm”.

Cēsu inovācija 2012 -UNIQ cepures
Arvien attīstoties tehnoloģijām, nozīmīgi ir arī vietējiem uzņēmumiem meklēt jaunus risinājumus, ieviest jaunas tehnoloģijas un radīt jaunus, inovatīvus produktus. Balvu nominācijā Cēsu inovācija 2012 šogad saņem uzņēmums, kura mājaslapā pieejama darbnīca, kurā katrs var izveidot savu unikālo cepuru, cimdu vai šaļļu dizainu, izkrāsot tos sev tīkamās krāsās un tikai tad pasūtīt.


Cēsu jaunietis – uzņēmējs 2012 – SIA Granulu darbnīca - Rihards Baltskars
Lai mudinātu jaunas un aktīvas uzņēmēju paaudzes veidošanos, tiek apbalvots “Cēsu jaunietis uzņēmējs”. Šogad šī balva pienākas Rihardam Baltskaram, kurš šogad, neskatoties uz ekonomisko krīzi, ir uzsācis granulu ražošanu un tas vēl nav viss – ir jauni attīstības plāni, kas dos ieguldījumu Cēsu un Latvijas ekonomikai.

Cēsu izaugsme 2012 – SIA Beātus (Solo veikals)
SIA "Beātus" jau 20 gadus dod darba vietas, maksā valstij nodokļus, domā par to, lai ērti justos strādājošie un būtu apmierināti pircēji. Laikā, kad valsti pārņēma krīze,  daudzi uzņēmēji bankrotēja, bet "Solo" attīstījās. Viņš ir vienīgais nacionālais tirgotājs, kurš par saviem līdzekļiem spēja attīstīt tirdzniecības tīklu, kas līdzvērtīgs lielajām ķēdēm, radījis nopietnu konkurenci lielo tirdzniecības ķēžu lielveikaliem.  Šogad SOLO atvēra lielu tirdzniecības kompleksu, par spīti daudzu runām, ka tas cietīs neveiksmi, taču tas ir pircēju iecienīts un domā par tālāku attīstību.

Cēsu dāsnākais darba devējs 2012 – SIA Wolf systems
Nozīmīgu ieguldījumu Cēsu un Latvijas ekonomikā sniedz ikviens uzņēmums, tomēr uzņēmumi, kas novērtē savus darbiniekus un nodrošina tiem sociālās garantijas, ir īpaši uzslavējami. Balvu kategorijā „Cēsu dāsnākais darba devējs 2012” saņem uzņēmums, kurš aizvadītajā gadā veicinājis savu darbinieku materiālo labklājību. Kā Cēsu dāsnākais darba devējs 2012.gadā tiek apbalvots SIA “Wolf Systems”, kurš balvu šajā nominācijā saņem jau otro reizi . Pēc VID datiem, uzņēmums nodarbina 58 darbiniekus un, vērtējot strādājošo vidējo darba algu, uzņēmumam ir augstākais iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksājums uz 1 darbinieku. 

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt