A  A  A
Lapas karte


Vai esi mājās uzstādījis dūmu detektorus?
 Skatīt atbildes
Uzņēmējiem » Aktivitātes uzņēmējdarbībā » Uzņēmēju balva » Cēsu novada uzņēmējs 2016

» Cēsu novada uzņēmējs 2016
» Cēsu novada uzņēmējs 2015
» Cēsu novada uzņēmējs 2014
» Cēsu novada uzņēmējs 2012
» Cēsu novada uzņēmējs 2011
Labdaris Venden

Lai domātu labas domas, labajam no sākuma ir jānotic. Lai labajam noticētu, ir nepieciešami labi darbi. Mums ir prieks šo apbalvojumu pasniegt uzņēmumam, kas ir dāsns un ko pat nevajag mudināt palīdzēt. Šis uzņēmums atbalsta gan Cēsu novada pašvaldības pasākumus, gan pašu cēsnieku ieceres. Šis uzņēmums nāk talkā visplašākajam Cēsu notikumu spektram - no pilsētas svētkiem līdz sporta komandām un izstādēm. Ar lielu lepnumu pasniedzam apbalvojumu Cēsu novada labdaris 2016 uzņēmumam Venden!

Izaugsme Vidzemes Privātmeži
Balvas nominanti tika skrupulozi izvērtēti pēc statistikas datiem par to apgrozījuma pieaugumu. Starp nominantiem žūrija varēja manīt daudz pārsteigumus, piemēram, apgrozījuma pieaugumus pat par 33 reizēm. Tāpat piesardzīgi tika vērtēti 1-2 cilvēku uzņēmumi. Kad šie dati ir izfiltrēti, un statistiskās anomālijas atlasītas, redzam uzņēmumu ar strauju, bet veselīgu izaugsmi, apgrozījumam pieaugot vairāk nekā sešas reizes. Priecājamies šādu uzņēmumu saukt par savējo un novēlam tikpat veiksmīgi strādāt arī turpmāk. Apbalvojums Cēsu novada izaugsme 2016 – uzņēmumam Vidzemes Privātmeži!

Eksportētājs  Nordplay
Eksportēt ilgtspējīgi ir jāmāk. Eksportēt ar lielu pievienoto vērtību arī nav viegls uzdevums. Eksportēt ienesīgi – izaicinājums ikvienam. Bet mēs varam būt īpaši lepni, ka šīs nominācijas uzvarētājs spēj apvienot ne tikai visu augstākminēto, bet arī eksportēt, iespējams, maksimāli lielāko pievienoto vērtību – prieku! Tāpat prieks, ka varam apbalvot pašvaldības ēkas tuvu kaimiņu! Ar lielu gandarījumu pasniedzam apbalvojumu Cēsu novada eksportētājs 2016 bērnu laukumu ražotājam Nordplay!

Dāsnākais darba devējs  Combi Logistics
Biznesā svarīga ir ne tikai veiksme, bet arī atskatīšanās uz to, kas šo veiksmi padara par iespējamu. Tādēļ īpaši būtiski ir pateikties saviem darbiniekiem par viņu ieguldījumu, lai ik dienas uzņēmums darbotos un sasniegtu nospraustos mērķus un rezultātus. Mums tas ir būtiski, jo šie cilvēki ir daļa no mūsu novada. Mūsu cēsnieki. Tāpēc vēlamies īpaši godināt dāsnāko darba devēju Cēsu novadā 2016.gadā, kas pēc VID datiem ir Combi Logistics!

Vēstnesis Žagarkalns
Šis ir uzņēmums, kas spēj piesaistīt kaimiņvalstu tūristus gan sezonas, gan nesezonas laikā. Tas darbojas jau vairāk gadus, nekā mums krājas statistika. Mums līdz galam nesaprotamu juridisku iemeslu un vēsturisku netaisnību dēļ uzņēmums reģistrēts Amatas novadā, bet esam gatavi uz to pievērt acis, jo ikkatrs no mums to asociē tieši ar Cēsīm. Tas arī noskaidrojās šogad veiktajā Cēsu vērtību pētījumā, kur aptaujājām teju 800 cēsniekus, kuri šo uzņēmumu uzskatīja par otru populārāko Cēsu zīmolu, bet tā vadītāju – par cilvēku, kuram visvairāk būtu piemērots Cēsu vēstnieka tituls. Noteikti jau zināt, par ko es runāju… Cēsu novada vēstnesis 2016 – Žagarkalns!

Inovācija Balticfloc
Mūsdienās nodefinēt inovāciju sāk palikt arvien grūtāk. Pasaules informatīvā telpa atveras arvien plašāk, vienlaikus augot arvien interesantākām uzņēmējdarbības nozarēm. Žūrijas uzdevums šajā kategorijā nebija viegls, tāpēc tā izvēlējās uzņēmumu, kas strādā Cēsīs un ražo ne tikai inovatīvu, bet vienlaikus arī nenoliedzami īpašu produktu. Šis uzņēmums ražo celulozes šķiedru no makulatūras. Iegūtais materiāls tiek izmantots kā piedeva bitumam, kas tiek ražots augstas intensitātes ceļiem. Visā Eiropā ir tikai daži šāda produkta ražotāji, un par vienu no tiem varam saukt arī savējo, par ko liels lepnums. Tāpēc apbalvojumu Cēsu novada Inovācija 2016 saņem Balticfloc!

Jaunietis uzņēmējs Duck Woodworks
Šis jaunais Cēsu uzņēmējs ne vien veiksmīgi darbojas uzņēmējdarbībā, bet arī spējis izveidot atpazīstamu un kvalitāti garantējošu zīmolu. Viņa radītajam produktam tiek dota mūža garantija. Viņu darboties mudina gan tieksme pēc izcilības, gan paaudzēs pārmantotās prasmes. Bet kas ir tikpat svarīgi – neskatoties uz savu un zīmola jaunību – Jānis spēj par savu uzņēmumu un tā produktu arī stāstīt un darīt to pārliecinoši. Novēlam viņa uzņēmumam tādu pašu izturību kā pašam produktam. Cēsu novada Jaunietis uzņēmējs 2016 - virtuves interjera priekšmetu ražotāja Duck Woodworks dibinātājs Jānis Pilabers.

Pārsteigums Beātus
Cēsīs, kā jau mazpilsētā, jaunumi izplatās zibenīgā ātrumā, taču bieži vien to objektīvā patiesībā tiek pazaudēta kaut kur pa ceļam. Tāpēc daudzi, uzzinot jaunumus, par ko tiek pasniegta šī balva, pārjautāja, vai tā tiešām ir taisnība. Tagad, kad jau pagājis kāds laiciņš, redzam, ka šis pārsteigums ne vien izrādījusies taisnība, bet arī rezultējas par vienu papildus sakoptu Cēsu vietu. Mums bija neizsakāms gandarījums, ka viens no ikoniskākajiem Cēsu objektiem nu ir nonācis viena no rūpīgākā un stratēģiski domājošākā Cēsu uzņēmēja rokās. Balvu Cēsu novada pārsteigums par Hotel Cēsis iegādi saņem Uldis Kvants no uzņēmuma Beatus!

Radošums uzņēmējdarbībā Skola6
Radošums uzņēmējdarbībā ir grūti izmērāms, tomēr Cēsis to sāk pastiprināti sajust. Jau kopš gada sākuma esam kļuvuši par vairākiem izcili radošiem un daudzsološiem uzņēmumiem bagātāki. Taču tas nebūtu iespējams bez vietas, kur šiem uzņēmumiem augt, attīstīties, saņemt padomu un arī iedvesmoties no būšanas kopā. Šīs balvas saņēmēja nereti citē indiāņu sakāmvārdu, ka vienatnē var iet ātrāk, bet kopā – tālāk. Šovakar vēlamies pateikt viņai lielu paldies par to radošās enerģijas lādiņu, ko viņa ir iedevusi jaunajiem uzņēmējiem Cēsu koprades telpā Skola6. Šo lādiņu tagad redzam un jūtam visā pilsētā. Balvu kā Cēsu Radošums uzņēmējdarbībā 2016 saņem Skola6 un tās vadītāja Dita Trapenciere.

Printēt